sevenspikes.themes.common.header.freeshipping.title
English
You have no items in your shopping cart.

Plaukų šviesinimo milteliai/kremai/aliejai

Filters
per page
Pašviesina plaukus net iki 7 toninių pakopų. Universali miltelių formulė praturtinta baltuoju moliu ir Pro-Light sistema. Paprastai sumaišomi su oksidantu, o gaunama tekstūra yra elastinga, todėl užtepant užtikrinamas maksimalus tikslumas bei sukibimas su plaukais. Tausoja plaukų struktūrą. Idealiai tinka visoms rankomis atliekamoms plaukų šviesinimo technikoms.
38.28 €
Šie „galingi“ milteliai pašviesina plaukus net iki 9 tonų ir nepalieka šiltų atspalvių juose. Paprasta maišyti su aktyvatoriumi ir užtepti. Sudėtyje yra betaino, kuris stiprina plaukus ir padaro juos atsparesnius pažeidimams. Formulė taip pat praturtinta Makadamijos riešutų aliejumi, kuris maitina ir minkština plaukus, padaro juos spindinčius ir lengviau iššukuojamus. Tinka visoms plaukų šviesinimo technikoms.
36.00 €
Šie šviesinamieji plaukų milteliai tinka visoms šviesinimo technikoms. Pašviesina plaukus iki 6 tonų. Praturtinti augalinių aliejų – medvilnės aliejaus ir lygiasparnių šorėjų sviesto – kompleksu, kuris pamaitina plaukus ir apsaugo juos šviesinimo procedūros metu. Formulėje esantis keratinas sąveikauja su aliejų kompleksu, kad plaukai būtų patikimai apsaugoti, užtikrinant kondicionuojamąjį efektą. Sumaišius su DECO aktyvatoriumi gaunama kreminė mišinio tekstūra, puikiai sukimbanti su plaukais.
34.90 €
Šviesinamieji plaukų milteliai be amoniako, idealiai tinka atviroms plaukų šviesinimo technikoms. Švelniai pašviesina plaukus iki 4 tonų, saugodami jų struktūrą nuo pažeidimų. Praturtinti augalinių aliejų – medvilnės aliejaus ir lygiasparnių šorėjų sviesto – kompleksu, kuris pamaitina plaukus ir apsaugo juos šviesinimo procedūros metu. Formulėje esantis keratinas sąveikauja su aliejų kompleksu, kad plaukai būtų patikimai apsaugoti, užtikrinant kondicionuojamąjį efektą. Paprasta sumaišyti ir užtepti.
34.90 €
POSH BLOND šviesinamojo kremo formulė praturtinta taukmedžių sviestu, simondsijų aliejumi ir bičių vašku. Jis išlieka elastingas plaukų šviesinimo proceso metu ir neišdžiūsta. Puikus šviesinamasis plaukų kremas, švelniai pašviesina juos iki 7 toninių pakopų. Dėl švelnios ir skalsios konsistensijos šis kremas tinka ir jautriems, reikliems plaukams. Šį kremą galima naudoti visoms šviesinimo technikoms.
19.25 €
Universalūs šviesinamieji milteliai garantuoja tolygų pašviesėjimą per trumpiausią laiką. Tinka naudoti visoms šviesinimo technikoms: visų plaukų ir madingų sruogelių pašviesinimui.
4.20 €
Kremo formulė pašviesina plaukus iki 7 toninių pakopų ir paprasta naudoti visoms šviesinimo technikoms.
42.68 €
Su aktyviuoju žvilgesio kompleksu ir ekosertifikuotu peruvinių dumplūnių aliejumi. Tinka visoms plaukų šviesinimo technikoms. Dėl specialios nelakios miltelių formulės sumažėja sudirgimų ir jautrumo reakcijų rizika. Pašviesina plaukus net iki 7 toninių pakopų ir neutralizuoja nepageidaujamus geltonus atspalvius.
32.78 €
Švelnūs plaukų struktūrą tausojantys šviesinamieji milteliai. Dėl patentuotos technologijos* šiais milteliais galima šviesinti ir dažnai šviesinamus plaukus. Jų formulė praturtinta violetiniais mikropigmentais, kurie neutralizuoja geltonus atspalvius ir geba pašviesinti plaukus iki 7 tonų. Tai pirmasis toks produktas, kuris garantuoja maksimalų plaukų pašviesinimą tik vienos procedūros metu, išlaiko nepažeistą fiziologinę plaukų būklę. Plaukai neišsausėja, išsaugo savo elastingumą bei nepažeistą struktūrą.
47.52 €
Naujasis PURE šviesinamasis aliejus skirtas natūraliai šviesių plaukų pašviesinimui švelniausiu būdu.
26.84 €
Dėl CRYSTAL CLEAR formulės galima pašviesinti dažytus plaukus iki 3 toninių pakopų, nemodifikuojant (nepakeičiant) spalvos charakterio. Laipsniškas šviesinamasis poveikis atsiskleidžia ant dažytų plaukų per ilgį ir galuose. Maišymo santykis 1:2 (šviesinamasis kremas:oksidantas).
20.46 €
Šie šviesinamieji milteliai pasižymi puikiu šviesnamuoju poveikiu, nes gali pašviesinti plaukus net iki 7 toninių pakopų. Naujoji jų receptūra garantuoja saugų jų panaudojimą ir tolygiai šviesius rezultatus. Po procedūros plaukai išsaugo savo natūralų žvilgesį. Nedulkantys. Sudėtyje nėra parabenų ir alergizuojančių parfumuotų aliejų. Skirti visų plaukų ar atskirų jų sruogų šviesinimui.
products.pricerangefromvalue 14.30 €
ŠVIESINAMIEJI MILTELIAI PROFESIONALIAM ATSKIRŲ SRUOGELIŲ ARBA VISŲ PLAUKŲ ŠVIESINIMUI. CEHKO SUPER BLOND PLUS užburia naujoviškų šviesių atspalvių įvairove: nuo šviesių efektų iki 7 toninėmis pakopomis šviesesnių plaukų - šie milteliai patenkins net išrankiausių klientų poreikius. Dėl naujos receptūros su šiais milteliais lengviau dirbti, nes jie greitai įsigeria, užtikrina optimalų spalvos sulyginimą ir puikų pašviesinimą.
20.90 €