sevenspikes.themes.common.header.freeshipping.title
English
You have no items in your shopping cart.

Plaukų šviesinimo milteliai/kremai/aliejai

 

Filters
per page
Pašviesina plaukus net iki 7 toninių pakopų. Universali miltelių formulė praturtinta baltuoju moliu ir Pro-Light sistema. Paprastai sumaišomi su oksidantu, o gaunama tekstūra yra elastinga, todėl užtepant užtikrinamas maksimalus tikslumas bei sukibimas su plaukais. Tausoja plaukų struktūrą. Idealiai tinka visoms rankomis atliekamoms plaukų šviesinimo technikoms.
39.38 €
Šie „galingi“ milteliai pašviesina plaukus net iki 9 tonų ir nepalieka šiltų atspalvių juose. Paprasta maišyti su aktyvatoriumi ir užtepti. Sudėtyje yra betaino, kuris stiprina plaukus ir padaro juos atsparesnius pažeidimams. Formulė taip pat praturtinta Makadamijos riešutų aliejumi, kuris maitina ir minkština plaukus, padaro juos spindinčius ir lengviau iššukuojamus. Tinka visoms plaukų šviesinimo technikoms.
31.90 €
Šviesinamieji plaukų milteliai be amoniako, idealiai tinka atviroms plaukų šviesinimo technikoms. Švelniai pašviesina plaukus iki 4 tonų, saugodami jų struktūrą nuo pažeidimų. Praturtinti augalinių aliejų – medvilnės aliejaus ir lygiasparnių šorėjų sviesto – kompleksu, kuris pamaitina plaukus ir apsaugo juos šviesinimo procedūros metu. Formulėje esantis keratinas sąveikauja su aliejų kompleksu, kad plaukai būtų patikimai apsaugoti, užtikrinant kondicionuojamąjį efektą. Paprasta sumaišyti ir užtepti.
17.32 € 34.65 €
POSH BLOND šviesinamojo kremo formulė praturtinta taukmedžių sviestu, simondsijų aliejumi ir bičių vašku. Jis išlieka elastingas plaukų šviesinimo proceso metu ir neišdžiūsta. Puikus šviesinamasis plaukų kremas, švelniai pašviesina juos iki 7 toninių pakopų. Dėl švelnios ir skalsios konsistensijos šis kremas tinka ir jautriems, reikliems plaukams. Šį kremą galima naudoti visoms šviesinimo technikoms.
19.25 €
Universalūs šviesinamieji milteliai garantuoja tolygų pašviesėjimą per trumpiausią laiką. Tinka naudoti visoms šviesinimo technikoms: visų plaukų ir madingų sruogelių pašviesinimui.
4.20 €
Kremo formulė pašviesina plaukus iki 7 toninių pakopų ir paprasta naudoti visoms šviesinimo technikoms.
44.00 €
Su aktyviuoju žvilgesio kompleksu ir ekosertifikuotu peruvinių dumplūnių aliejumi. Tinka visoms plaukų šviesinimo technikoms. Dėl specialios nelakios miltelių formulės sumažėja sudirgimų ir jautrumo reakcijų rizika. Pašviesina plaukus net iki 7 toninių pakopų ir neutralizuoja nepageidaujamus geltonus atspalvius.
33.66 €
Švelnūs plaukų struktūrą tausojantys šviesinamieji milteliai. Dėl patentuotos technologijos* šiais milteliais galima šviesinti ir dažnai šviesinamus plaukus. Jų formulė praturtinta violetiniais mikropigmentais, kurie neutralizuoja geltonus atspalvius ir geba pašviesinti plaukus iki 7 tonų. Tai pirmasis toks produktas, kuris garantuoja maksimalų plaukų pašviesinimą tik vienos procedūros metu, išlaiko nepažeistą fiziologinę plaukų būklę. Plaukai neišsausėja, išsaugo savo elastingumą bei nepažeistą struktūrą.
48.84 €
Naujasis PURE šviesinamasis aliejus skirtas natūraliai šviesių plaukų pašviesinimui švelniausiu būdu.
26.84 €
Dėl CRYSTAL CLEAR formulės galima pašviesinti dažytus plaukus iki 3 toninių pakopų, nemodifikuojant (nepakeičiant) spalvos charakterio. Laipsniškas šviesinamasis poveikis atsiskleidžia ant dažytų plaukų per ilgį ir galuose. Maišymo santykis 1:2 (šviesinamasis kremas:oksidantas).
21.12 €
Bedulkiai pilki šviesinamieji milteliai stipriam plaukų pašviesinimui net iki 9 toninių pakopų. Sumaišius su CREAM CO-ACTIVATOR oksidantu gauta kreminė tekstūra užtikrina stiprų nepageidaujamų atspalvių neutralizavimą. Miltelių formulė praturtinta PRO-LIGHT sistema, todėl jie nežaloja plaukų struktūros nei šviesinant plaukus iki 5 toninių pakopų per 30 min., nei stipriai šviesinant iki 9 toninių pakopų per 60 min.
products.pricerangefromvalue 44.88 €
Užburia naujoviškų šviesių atspalvių įvairove: nuo šviesių efektų iki 9 toninėmis pakopomis šviesesnių plaukų - šie milteliai patenkins net išrankiausių klientų poreikius. Profesionaliam sruogelių arba visų plaukų šviesinimui. Nedulkantys. Balti arba melsvi.
products.pricerangefromvalue 40.48 €
Šviesinamieji milteliai profesionaliam atskirų sruogelių arba visų plaukų šviesinimui. ŠVIESINAMIEJI MILTELIAI PROFESIONALIAM ATSKIRŲ SRUOGELIŲ ARBA VISŲ PLAUKŲ ŠVIESINIMUI. CEHKO SUPER BLOND PLUS užburia naujoviškų šviesių atspalvių įvairove: nuo šviesių efektų iki 7 toninėmis pakopomis šviesesnių plaukų - šie milteliai patenkins net išrankiausių klientų poreikius. Dėl naujos receptūros su šiais milteliais lengviau dirbti, nes jie greitai įsigeria, užtikrina optimalų spalvos sulyginimą ir puikų pašviesinimą.
20.90 €
Išskirtinai bedulkiai šviesinamieji plaukų milteliai užtikrina saugų, bet stiprų ir greitą plaukų pašviesinimą. Jo formulė sudaryta taip, kad būtų išvengta lakiųjų dalelių pasklidimo į aplinką. Natūralūs ekstraktai kaip kviečių baltymai saugo išorinę plaukų keratino struktūrą, todėl plaukai išlieka žvilgantys ir elastingi. Saugūs šviesinamieji plaukų milteliai pasirūpina norimais šviesiais atspalviais ir tinka visoms šviesinimo technikoms. Su kviečių baltymais. Bedulkiai. Šviesina plaukus iki 8 tonų.
16.00 €
Su tikrųjų vynmedžių sėklų ekstraktu ir geltonus atspalvius neutralizuojančiais pigmentais. Šviesina plaukus iki 9 lygių.
16.00 €