sevenspikes.themes.common.header.freeshipping.title
English
You have no items in your shopping cart.

Šampūnai

Filters
per page
Drėkina plaukus ir galvos odą, švariai juos trenka, apsaugo plaukų struktūrą, suteikia žvilgesio ir gyvybingumo.
21.90 €
Trenka sausus, akytus ir pažeistus plaukus, aprūpina juos maistinėmis medžiagomis. Vertingas guarų ekstraktas suteikia plaukams žvilgesio bei minkštumo.
21.90 €
Švelniai trenka plaukus ir pašalina šarminius plaukų dažų likučius. Dėl rugštinės pH kosmetinė plaukų spalva tampa ryškesnė. CHROMA SAVE kompleksas padeda užfiksuoti dažomuosius pigmentus plaukų struktūros viduje, todėl spalva išlieka ilgai ir žvilga.
products.pricerangefromvalue 12.90 €
Švelniai trenka plaukus intensyviai juos drėkindamas. Dėl puikiai subalansuotos formulės šį šampūną galima naudoti kasdien, nes jis garantuoja teisingą plaukų struktūros drėkinimo efektą.
products.pricerangefromvalue 12.90 €
Trenka plaukus, suteikdamas jiems daugiau apimties bei purumo. Kukurūzų baltymai garantuoja jiems išskirtinį elastingumą.
products.pricerangefromvalue 12.90 €
Švelniai trenka ir nuramina galvos odą, numalšina paraudimus ir sudirgimus. Drėkina.
products.pricerangefromvalue 12.90 €
Normalizuoja ląstelių apykaitą, išvalo ir atgaivina galvos odą, numalšina sudirgimus.
products.pricerangefromvalue 12.90 €
Intensyvus ir tikslingas, bet kartu švelnus valomasis poveikis. Cinko PCA padeda pašalinti riebalų perteklių, sugrąžina plaukams lengvumą ir gyvybingumą.
products.pricerangefromvalue 12.90 €
Trenka plaukus ir stiprina jų pluoštelius, padeda sumažinti plaukų slinkimą.
products.pricerangefromvalue 12.90 €
Inovatyvios RE-INTEGRA formulės, be silikonų ir parabenų.
14.90 €
RE-INTEGRA produktai kaip maisto papildas aprūpina plaukus maistinėmis medžiagomis bei atstato teisingą jų balansą.
38.50 €
Specialus šampūnas dažytų plaukų trinkimui. COLOR+ technologija užtvirtina spalvos pigmentus, garantuoja spalvos ilgalaikiškumą ir apsaugo plaukus nuo UV spindulių. Reguliariai naudojant šampūną plaukai išlieka elastingi ir žvilgantys. Sudėtyje esanti guaraninių paulinijų guma atkuria ir “taiso” plaukų pluoštelių struktūrą bei atstato odos apsauginę hidrolipidinę plėvelę. Be sulfatų ir parabenų.
products.pricerangefromvalue 10.50 €
Geltonus atspalvius plaukuose neutralizuojantis šampūnas skirtas dažnam naudojimui. Idealiai tinka šviesintiems, balintiems, šviesiems, žiliems ir pilkiems plaukams. Švelniai neutralizuoja nepageidaujamus geltonus atspalvius plaukuose, padaro juos spindinčius, žvilgius ir minkštus.
products.pricerangefromvalue 14.96 €
Natūraliai šviesiems, pilkiems, baltiems, žiliems, šviesintiems ir balintiems plaukus. Jo formulė praturtinta violetiniais pigmentais ir Veneto regiono graikinių riešutų ekstraktu, todėl puikiai neutralizuoja nepageidaujamus geltonus atspalvius plaukuose ir suteikia jiems žvilgesio.
products.pricerangefromvalue 16.50 €
Tinka dažnam plaukų trinkimui. Sudėtyje panaudotas fermentuotų ryžių vanduo, kuris efektyviai išsaugo plaukų pluoštelių drėgmės balansą.
products.pricerangefromvalue 14.30 €
Dažytų ir šviesintų plaukų spalvą išsaugantis šampūnas. Formulė praturtinta Veneto regiono graikinių riešutų ekstraktu, kuris užkerta kelią kosmetinės spalvos blukimui, pasirūpina geresniu jos sodrumu bei žvilgesiu.
products.pricerangefromvalue 13.86 €
Švelniai trenka ir stiprina plaukų struktūrą, apsaugodamas jų pluoštelius. Novatoriškas amino rūgščių kokteilis pasirūpina itin greitu plaukų struktūros atkūrimu, todėl jie tampa stiprūs, sveiki ir žvilgantys.
products.pricerangefromvalue 15.84 €
Nepaklusniems, besipučiantiems ir besišiaušiantiems plaukams. Sudėtyje esantis fermentuotų ryžių vanduo pamaitina ir padeda sukontroliuoti net nepaklusniausius plaukus.
products.pricerangefromvalue 19.80 €
Praturtintas HAIRFILLER užpildomuoju kompleksu, kuris sudarytas iš kvaternizuotos hialurono rūgšties ir natūralaus kviečių ekstrakto. Švelniai trenka plaukus ir paruošia juos kitiems procedūros žingsniams. BE sulfatų ir silikonų. Veganams draugiška formulė.
products.pricerangefromvalue 16.28 €