sevenspikes.themes.common.header.freeshipping.title
English
You have no items in your shopping cart.

Aliejai, losjonai, serumai

Filters
per page
17.50 € 38.50 €
Išlygina plaukų struktūrą, padaro ją glotnią ir užkerta kelią plaukų šiaušimuisi/pūtimuisi, saugo nuo išsausėjimo. Ypač rekomenduojamas naudoti plaukams prieš tiesinant juos tiesintuvais ar fenuojant. BE DIRBTINIŲ DAŽIKLIŲ.
14.30 €
EGOBOND – tai pilnas plauko grandis sutvirtinančių produktų, praturtintų KERAVIS™ BOND technologija, asortimentas naudojimui salone ir rezultatų palaikymui namuose. Ši pažangi plaukų stiprinimo sistema apima 7 žingsnius, iš kurių pirmieji trys skirti saloniniam darbui ir kiti keturi – rezultatų palaikymui ir plaukų stiprinimui namuose.
29.04 €
Idealiai tinka visų tipų plaukams, ypač nepaklusniems, besipučiantiems ir besišiaušiantiems. Nenuplaunama formulė įsiskverbia į plaukų vidų ir aprūpina juos maistinėmis medžiagomis. Neapsunkina plaukų, suteikia jiems žvilgesio ir šilko efektą.
35.64 €
Idealiai tinka nepaklusniems, pūstis ir šiauštis linkusiems plaukams. Sodri formulė išlygina plaukų pluoštelius, užpildo juos ir padaro kompaktiškus. Pamaitina plaukus, sukontroliuoja jų pūtimąsi ir suteikia žvilgesio.
35.64 €
Toniko sudėtis praturtinta fermentuotomis avižomis ir galingu natūralių veikliųjų ingredientų kompleksu, kurie stiprina plaukų pluoštelius, padarydami plaukus stipresnius ir atsparesnius. Idealiai tinka silpniems ir ploniems plaukams.
50.60 €
Toniko sudėtis praturtinta fermentuotomis avižomis ir galingu natūralių veikliųjų ingredientų kompleksu, kurie stiprina plaukų pluoštelius, padarydami plaukus stipresnius ir atsparesnius. Idealiai tinka silpniems ir ploniems plaukams.
37.60 €
NENUPLAUNAMAS LOSJONAS PLAUKŲ TANKUMO PAGERINIMUI. Puikiai pastorina plaukus, ypač lūžius, trapius ir linkusius retėti. Natūralių ingredientų kokteilis tonizuoja galvos odą, padaro plaukus sveikesnius, stipresnius ir padidina jų apimtį.
27.28 €
Su natūralių aliejų – juodųjų kuminų, vynpalnių (Pataua) ir japoninių kamelijų žiedų (Tsubaki) – kokteiliu. Akimirksniu suteikia plaukams išskirtinio žvilgesio ir spindesio, padaro juos minkšus ir švelnius lyg šilkas. BE sufatų, parabenų, dirbtinių dažiklių. Draugiška veganams formulė.
29.26 €
Praktiškai nematomi ir vandeniui atsparūs pleistrai veiksmingai užkerta kelią plaukų slinkimui. Jie lėtai išskiria veikliuosius ingredientus, kurie galvos odoje sinergetiškai kovoja su pagrindinėmis plaukų slinkimo priežastimis, o tai pat maitina ir stiprina plaukus bei pasirūpina jų žvilgesiu ir švelnumu.Šio gaminio veiksmingumo testai parodė, kad jis efektyviai prailgina plaukų amžių ir pagerina jų atsparumą tempimui. 5 savaičių kursas (70 vnt. pleistrų).
60.28 €
C:EHKO plaukų tonikas su 3B (biotinu, beržų ekstraktu ir bisabololu) formule nuo plaukų slinkimo. Reguliuoja galvos odos riebalinių liaukų veiklą, stabdo plaukų slinkimą, veikia raminančiai ir malšina uždegimus. Plaukai tampa akivaizdžiai gyvybingesni, tankesni ir stipresni, taip pat įgauna nepaprasto žvilgesio.
products.pricerangefromvalue 10.89 €
S.O.S - TAI INTENSYVI PAŽEISTŲ PLAUKŲ REGENERACIJA. „Greitoji pagalba“ sausiems, silpniems, nualintiems plaukams. SU MAKADAMIJŲ RIEŠUTŲ ALIEJUMI. Puoselėja plaukų struktūrą iki pačių galiukų. Padaro plaukus elastingus ir švelnius lyg aksomas, pasirūpina šilkiniu jų žvilgesiu. Pagerina šlapių ir sausų plaukų iššukavimą. Neriebalina, nesuklijuoja. 0 % DAŽIKLIŲ IR MIKROPLASTIKO DALELIŲ, TINKA VEGANAMS, GERAI ĮVERTINTAS DERMATOLOGŲ.
products.pricerangefromvalue 25.30 €
Praturtintas vertingu arganų aliejumi aliejukas akimirksniu pamaitina plaukus ir suteikia jiems žvilgesio, regeneruoja pažeistų plaukų struktūrą.
products.pricerangefromvalue 19.80 €
Regeneruojamasis ir apsauginis plaukų fluidas su linų sėmenų aliejumi idealiai tinka sausiems, pažeistiems ir chemiškai apdorotiems plaukams. Užkerta kelią plaukų galiukų skilinėjimui ir regeneruoja UV spindulių ar kitų aplinkos agresorių pažeistą plaukų struktūrą. Optimaliai išpainioja susivėlusius plaukus, užkerta kelią jų vėlimuisi ateityje, suteikia žvilgesio ir pastorina juos.
17.00 €
Unikalus lengvos tekstūros plaukų aliejukas pasižymi begale efektų: regeneruoja plaukų struktūrą, užkerta kelią plaukų vėlimuisi, veiksmingai išpainioja juos ir užtikrina šilko efektą. Opuncijų aliejuje yra gausu riebalų rūgščių, kurios giliai maitina plaukų pluoštelius ir užkerta kelią plaukų galiukų skilinėjimui. Eliminuoja plaukų pasišiaušimą-pasipūtimą ir apsaugo nuo karščio žalos džiovinant plaukus fenu. Naudojamas užbaigimui pasirūpina spindinčiu žvilgesio efektu.
17.00 €
Patikimai neutralizuoja geltonus atspalvius. Žiliems, baltiems ir šviesintiems plaukams.
13.20 €
Pasirūpina plaukų slinkimo prevencija. Silpniems, slenkantiems ir retėjantiems plaukams. Formulė praturtinta specifiniais ir itin veiksmingais ingredientais, kurie pagerina mikrocirkuliaciją ir pristabdo plaukų folikulų senėjimo procesus. Naudojamas reguliariai šampūnas stimuliuoja ląstelių metabolizmą ir regeneruoja plaukų pluoštelius.
15.00 €