sevenspikes.themes.common.header.freeshipping.title
English
You have no items in your shopping cart.

EDELSTEIN


EDELSTEIN – plaukų kosmetikos produktų, skirtų profesionalams, gamintojas. Kompanija įsikūrusi Italijoje ir grožio rinkoje dirba jau nuo 1949 metų. Sukaupta patirtis leidžia pasiūlyti vartotojams aukščiausios kokybės produktus už draugišką kainą. Žinios, automatizavimas, kvalifikuoti darbuotojai ir nuolatinis atnaujinimas yra įmonės sėkmės ir tikrosios stiprybės pagrindas.

Filters
per page
Šis specialus kondicionierius idealiai tinka sausiems, pažeistiems plaukams. Formulėje panaudoti baltymai atgaivina ir minkština plaukus, padaro juos švelnius lyg šilkas ir paklusnius. Atkuria plaukų pluoštelių elastingumą, pasižymi antistatiniu efektu.
10.00 €
Šis kondicionierius minkština plaukus ir pasižymi šaldomuoju poveikiu galvos odai. Dėl savo specialios formulės šis kondicionierius ypač tinkamas naudoti karštuoju metų sezonu arba kuomet galvos oda dažnai kenčia dėl karštų džiovinimo prietaisų poveikio. Minkština plaukus ir suteikia jiems žvilgesio. Tinka jautriai galvos odai.
10.00 €
Plaukų kondicionierius su linų sėmenų aliejumi regeneruoja ir drėkina sausus, pažeistus, chemiškai nualintus plaukus. Regeneruojamasis formulės efektas akivaizdus nuo pirmojo karto.
10.00 €
Visų tipų plaukams. 15 efektų BE SLS, SLES, parabenų ir dažiklių. Su UV filtru. 1. Regeneruoja pažeistus plaukus. 2. Eliminuoja pasišiaušimą-pasipūtimą. 3. Palengvina šukuosenų formavimą. 4. Sutrumpina plaukų džiovinimo trukmę. 5. Suteikia žvilgesio. 6. Apsaugo nuo džiovintuvų ir garbanojimo žnyplių karščio žalos. 7. Išpainioja besiveliančius plaukus. 8. Užtikrina šilko efektą. 9. Saugo nuo išorinės aplinkos agresorių žalos. 10. Neapsunkina plaukų. 11. Drėkina. 12. Padeda suformuotai šukuosenai išsilaikyti ilgiau. 13. Užkerta kelią plaukų galiukų skilinėjimui. 14. Atkuria plaukų struktūrą ir padaro juos storesnius. 15. Apsaugo kosmetinę plaukų spalvą ir neleidžia jai išblukti.
13.00 €
Regeneruojamasis ir apsauginis plaukų fluidas su linų sėmenų aliejumi idealiai tinka sausiems, pažeistiems ir chemiškai apdorotiems plaukams. Užkerta kelią plaukų galiukų skilinėjimui ir regeneruoja UV spindulių ar kitų aplinkos agresorių pažeistą plaukų struktūrą. Optimaliai išpainioja susivėlusius plaukus, užkerta kelią jų vėlimuisi ateityje, suteikia žvilgesio ir pastorina juos.
17.00 €
„BOTOKSO“ EFEKTAS. Regeneruojamasis plaukų fluidas su keratinu: veikia tiesiogiai smarkiai pažeistus plaukų pluoštelius ir padeda natūraliai susigrąžinti prarastą stiprumą bei elastingumą. Apsaugo plaukus ir suteikia jiems žvilgesio efektą. Nenuplaunamas.
16.00 €
Filters Clear All
Min: 0.00 € Max: 137.00 €
0 137