sevenspikes.themes.common.header.freeshipping.title
English
You have no items in your shopping cart.

Sausai, šiurkščiai pėdų odai

Filters
per page
Šis putų balzamas su 10% šlapalo intensyviai sudrėkina odą ir ilgam aprūpina ją maitinamosiomis medžiagomis. Labai sausą odą subalansuoja, atgaivina ir puoselėja sudėtyje esantis tikrųjų alavijų (Aloe Vera) gelis, kuris pasižymi išskirtinėmis odą raminančiomis ir saugančiomis ją savybėmis.
13.90 €
Šis putų balzamas jautriai, sausai pėdų odai subalansuojja drėgmės praradimą, išlygina odą, padaro ją elastingą ir atsparesnę. Gyslotinių ežeinių aliejaus ir širdvių ekstrakto veikliosios medžiagos intensyviai nuramina ir atpalaiduoja odą. Todėl šis putų balzamas ypač tinka jautriai ir sausai odai, pvz., diabetikų.
13.90 €
Tai intensyviausio poveikio drėkinamasis produktas ypač sausai, pleiskanojančiai odai ar jos zonoms, dažniausiai tokia būna alkūnių, rankų ir pėdų oda. Šlapalo ir glicerino derinys suriša drėgmę gilesniuose odos sluoksniuose ir palaiko natūralias odos funkcijas. Vaistinių ramunėlių veikliosios medžiagos, pantenolis ir alantoinas puoselėja jautrią odą ir skatina ją pačią atsinaujinti/regeneruotis. Padaro odą vėl švelnią, minkštą ir elastingą, sumažina jos ragėjimą.
products.pricerangefromvalue 11.90 €
Reguliariai naudojant sumažina odos ragėjimą ir užkerta kelią jos trūkinėjimui bei šiurkštėjimui. Neriebalina, greitai įsigeria ir saugo odą nuo išsausėjimo.
products.pricerangefromvalue 11.90 €
Su didele lipidų koncentracija ir 5% šlapalo šis balzamas idealiai tinka šiurkščiai, sausai pėdų odai. Atgaivina pavargusias pėdas, padaro jų odą švelnią, elastingą. Apsaugo nuo nutrynimų. Savo sudėtimi - vaistinių ramunėlių ekstraktas, alantoinas, mentolis, kamparas – jis panašus į originalųjį pėdų balzamą, tačiau čia ingredientus papildo didesnė lipidų koncentracija bei 5% šlapalo, todėl itin veiksmingai puoselėja sausą, trūkinėjančią pėdų odą. Mažina ragenos formavimąsi, malšina niežulį, skatina žaizdelių gijimą.
products.pricerangefromvalue 10.49 €