sevenspikes.themes.common.header.freeshipping.title
English
You have no items in your shopping cart.

Balzamai, kondicionieriai

Filters
per page
Idealus produktas palengvinti plaukų iššukavimą ir suteikti jiems žvilgesio. Dėl vertingų ingredientų plaukams sugrąžinamas elastingumas bei minkštumas.
21.90 €
Intensyvaus poveikio regeneracija pažeistiems ir silpniems plaukams. Šį balzamą paprasta ir greita naudoti, nes jo nereikia išskalauti. Speciali formulė leidžia veikliosioms medžiagoms dirbti savo darbą iki kito plaukų trinkimo. Inovatyvios RE-INTEGRA formulės, be silikonų ir parabenų.
17.00 €
EGOBOND – tai pilnas plauko grandis sutvirtinančių produktų, praturtintų KERAVIS™ BOND technologija, asortimentas naudojimui salone ir rezultatų palaikymui namuose. Ši pažangi plaukų stiprinimo sistema apima 7 žingsnius, iš kurių pirmieji trys skirti saloniniam darbui ir kiti keturi – rezultatų palaikymui ir plaukų stiprinimui namuose.
22.00 €
Kiekvieną plauką apgaubia apsauginiu sluoksniu, padaro lengvai iššukuojamus, suteikia žvilgesio, spindesio ir elastingumo. Idealu naudoti dažytiems ir šviesintiems/balintiems plaukams.
21.90 €
Su dervų kompleksu, garbanų akcentavimui.
18.70 €
Natūraliai šviesiems, pilkiems, baltiems, žiliems, šviesintiems ir balintiems plaukus. Jo formulė praturtinta violetiniais pigmentais ir Veneto regiono graikinių riešutų ekstraktu, todėl puikiai neutralizuoja nepageidaujamus geltonus atspalvius plaukuose ir drėkina juos, pasirūpindami jų šilkiniu švelnumu ir žvilgesiu.
products.pricerangefromvalue 22.00 €
Tinka dažnam naudojimui. Sudėtyje panaudotas fermentuotų ryžių vanduo, kuris kondicionuoja plaukus, neapsunkindamas jų. Padaro plaukus elastingesnius ir lengvai iššukuojamus.
products.pricerangefromvalue 14.96 €
Idealiai tinka dažytiems ir šviesintiems plaukams. Formulė praturtinta Veneto regiono graikinių riešutų ekstraktu, kuris užkerta kelią kosmetinės spalvos blukimui, pasirūpina geresniu jos sodrumu bei žvilgesiu.
products.pricerangefromvalue 14.96 €
Lengvas drėkinamasis visų tipų plaukų kondicionierius, naudojamas po šampūno. Galima naudoti kasdien. Švelniai išpainioja besiveliančius plaukus, padaro juos minkštus ir švelnius lyg šilkas, neapsunkindamas jų. BE sulfatų, petrolatų, dirbtinių dažiklių.
products.pricerangefromvalue 29.00 €
S.O.S - TAI INTENSYVI PAŽEISTŲ PLAUKŲ REGENERACIJA. Greitai šviesiai dažytų, šviesintų/balintų, chemiškai sugarbanotų ar ištiesintų, garbanotų plaukų priežiūrai. Optimaliai išlygina pasišiaušusius plaukų žvynelius, pagerina jų iššukavimą ir suteikia spindinčio žvilgesio. Rūgštinė pH. 0 % DAŽIKLIŲ IR MIKROPLASTIKO DALELIŲ. TINKA VEGANAMS. GERAI ĮVERTINTAS DERMATOLOGŲ.
products.pricerangefromvalue 8.80 €
Puikiai aprūpina plaukus reikalinga drėgme, eliminuoja plaukų pasišiaušimą/pasipūtimą, išlygina ir puoselėja struktūrą, neapsunkindamas plaukų, idealiai tinka ir pažeistiems, sausiems plaukams. BE PLASTIKO MIKRODALELIŲ / BE DIRBTINIŲ DAŽIKLIŲ / BE SILIKONŲ
products.pricerangefromvalue 8.80 €
Balzamas STABILET®PLUS su migdolų baltymais stabilizuoja bei išlygina ir šlapius, ir sausus plaukus. Plaukai tampa lengviau iššukuojami; balzamas puoselėja juos ir suteikia šilkinį žvilgesį. Atstato (atkuria) natūralią plaukų bei galvos odos pH. Migdolų baltymai stiprina plaukus.
products.pricerangefromvalue 32.89 €
Spalvą tausojantis balzamas STABILET®COLOR su migdolų baltymais buvo specialiai sukurtas oksidaciniais dažais arba spalvikliais apdorotų plaukų priežiūrai. Jis išlygina plaukus ir suteikia jiems šilkinį žvilgesį. Plaukai lengviau iššukuojami. Migdolų baltymai papildomai stiprina plaukus.
products.pricerangefromvalue 32.89 €
Maitinamasis kondicionierius rudai dažytiems plaukams. Formulėje panaudoti žali pigmentai veiksmingai neutralizuoja nepageidaujamus raudonus atspalvius plaukuose.
products.pricerangefromvalue 17.82 €
Maitinamasis kondicionierius rudai dažytiems plaukams. Formulėje panaudoti mėlyni pigmentai veiksmingai neutralizuoja nepageidaujamus vario atspalvius plaukuose.
products.pricerangefromvalue 17.82 €
Drėkinamoji produktų grupė skirta sausiems, dehidratavusiems plaukams. Pagerina plaukų drėgmės balansą, kad šie būtų žvilgantys ir švelnūs.
products.pricerangefromvalue 15.18 €
2 PHASE regeneruojamasis dvifazis dažytų plaukų purškiamas balzamas, praturtintas COLOR+ technologija, todėl veiksmingai padeda ilgam išsaugoti sodrią ir ryškią kosmetinę plaukų spalvą. KERAVIT kompleksas kartu su kitais vertingais veikliaisiais ingredientais regeneruoja plaukus ir atkuria jų struktūrą, padaro žvilgančius, paklusnius bei užkerta kelią jų vėlimuisi. Nenuplaunamas.
14.00 €
Skystos ir lengvos tekstūros drėkinamasis kondicionierius tinka visų tipų plaukams. Jo sudėtis praturtinta fermentuotų ryžių vandeniu, kuris pasirūpina išskirtiniu plaukų žvilgesiu ir švelnumu, užpildo ir drėkina juos.
28.16 €