sevenspikes.themes.common.header.freeshipping.title
English
You have no items in your shopping cart.

Nemaloniam pėdų kvapui, prakaitavimui

Filters
per page
Odos puikiai toleruojama, dezodoruojanti pudra pašalina nemalonų kūno ir kojų kvapą, sausina drėkstančias, prakaituojančias pėdas ir kitas žaizdotas, šlapiuojančias kūno vietas. Užkerta kelią žaizdų atsiradimui, mažina prakaitavimą. Dėl antibakterinių savybių ši pudra puikiai tinka kasdienei higienai, pėdų grybelio profilaktikai, o ypač tinka drėkstančioms, prakaituojančioms pėdoms. Naudojama tiesiogiai ant odos, taip pat galima pudruoti avalynę bei kojines.
11.90 €
Šis putų balzamas su apsauga nuo pėdų grybelio idealiai tinka prakaituojančioms pėdoms, nes pasižymi keturgubu poveikiu: saugo nuo pėdų grybelio, mažina prakaitavimą, neutralizuoja blogą kojų kvapą ir maloniai atgaivina. Su intensyviai odą puoselėjančiu FRESHup kompleksu, 10% šlapalo ir taukmedžių sviestu. Reguliariai naudojant veiksmingai sumažina odos ragėjimą ir užkerta kelią odos trūkinėjimui bei šiurkštėjimui. Neriebalina, greitai įsigeria ir saugo nuo odos išsausėjimo. Ypač rekomenduojamas grybeliui jautriai pėdų odai. Puikiai dezodoruoja.
13.90 €
Patikimai dezodoruoja ir intensyviai puoselėja prakaituojančias, degančias pėdas, taip pat saugo nuo niežulio tarpupirščių zonose. Dezodoruojamosios veikliosios medžiagos užkerta kelią nemalonaus kvapo atsiradimui. Šis balzamas pasižymi ilgalaikiu poveikiu, be to, tinka naudoti ir žaizdotoms pėdoms. Malšina niežulį, užkerta kelią uždegimams.
products.pricerangefromvalue 10.49 €
Dezodoruoja, dezinfekuoja, atgaivina ir puoselėja pavargusias pėdas. Reguliarus preparato naudojimas pėdoms ir tarpupirščių zonoms padeda užkirsti kelią nemaloniam kojų kvapui, padidintam jų prakaitavimui ir grybelinėms infekcijoms. Veiklioji medžiaga farnezolis apsaugo nuo pėdų prakaito bakterijų skilimo ir nemalonaus kvapo atsiradimo. Alkoholis dezinfekuoja, o undecileno rūgštis užtikrina pėdų grybelio profilaktiką. Veikia priešuždegimiškai.
products.pricerangefromvalue 8.49 €