sevenspikes.themes.common.header.freeshipping.title
English
You have no items in your shopping cart.

ALTER EGO ITALY

ALTER EGO ITALY

Profesionali plaukų kosmetika iš Italijos.

Tradicijos ir naujovės – dvi pagrindinės stiprybės, dėl kurių prekinis ženklas ALTER EGO ITALY užkariauja savo tvirtas pozicijas viso pasaulio grožio salonuose. Ir tai nenuostabu, nes plaukų stilistai, turėdami kilnų tikslą nešti žmonijai grožį bei harmoniją, kaip niekas kitas šiame pasaulyje vertina autentišką itališką stilių ir ir tikrą Made in Italy kokybę.

Jau daugiau kaip 30 metų ALTER EGO ITALY įvaizdis bei vertybės išlieka ištikimi itališkoms šio prekinio ženklo šaknims. Pakanka užmesti akį į elegantišką pakuočių dizainą, prisiliesti prie plaukų priežiūros produktų tekstūrų, užuosti subtilų ir rafinuotą jų aromatą ir akimirksniu nebegalėsite atsispirti jausmingam panirimui į itališko stiliaus ir elegancijos atmosferą.

Ir, žinoma, už išorinių savybių slypi patikrinti ekspertų sprendimai ir naujoviškos formulės, sukurtos išskirtinai ALTER EGO ITALY laboratorijose. Patikimumas, saugumas ir produktyvumas mums yra taip pat neatsiejamos autentiško itališko stiliaus sąvokos kaip patogumas ir efektyvumas.

Kiekviename ALTER EGO ITALY produkte slypi maža saulėtos Italijos, italų draugiškumo ir temperatmento dalelė. Nuoširdžiai tikimės, kad kartu su ALTER EGO ITALY salone ir Jūsų gyvenimas taps gražesnis bei džiaugsmingesnis.

#alteregoitaly #alteregoitalylietuva

 

Filters
per page
19.58 €
Pašviesina plaukus net iki 7 toninių pakopų. Universali miltelių formulė praturtinta baltuoju moliu ir Pro-Light sistema. Paprastai sumaišomi su oksidantu, o gaunama tekstūra yra elastinga, todėl užtepant užtikrinamas maksimalus tikslumas bei sukibimas su plaukais. Tausoja plaukų struktūrą. Idealiai tinka visoms rankomis atliekamoms plaukų šviesinimo technikoms.
39.38 €
Maitinamoji-dažomoji plaukų kaukė spalvos atgaivinimui arba atspalvio suteikimui.
4.40 €
Raminamasis sausos ir jautrios galvos odos aliejus, praturtintas eteriniais aliejais. Apsaugo galvos odą nuo sudirgimų cheminių plaukų procedūrų metu.
27.50 €
Transformuota rūgštinė pH leidžia salone pasiūlyti švelnesnes plaukų dažymo procedūras, kurių metu uždaromos akytos plaukų struktūros, o plaukams suteikiamas spindintis žvilgesys bei nauji atspalvių deriniai.
33.00 €
Kremo formulė pašviesina plaukus iki 7 toninių pakopų ir paprasta naudoti visoms šviesinimo technikoms.
44.00 €
Su aktyviuoju žvilgesio kompleksu ir ekosertifikuotu peruvinių dumplūnių aliejumi. Tinka visoms plaukų šviesinimo technikoms. Dėl specialios nelakios miltelių formulės sumažėja sudirgimų ir jautrumo reakcijų rizika. Pašviesina plaukus net iki 7 toninių pakopų ir neutralizuoja nepageidaujamus geltonus atspalvius.
33.66 €
Švelnūs plaukų struktūrą tausojantys šviesinamieji milteliai. Dėl patentuotos technologijos* šiais milteliais galima šviesinti ir dažnai šviesinamus plaukus. Jų formulė praturtinta violetiniais mikropigmentais, kurie neutralizuoja geltonus atspalvius ir geba pašviesinti plaukus iki 7 tonų. Tai pirmasis toks produktas, kuris garantuoja maksimalų plaukų pašviesinimą tik vienos procedūros metu, išlaiko nepažeistą fiziologinę plaukų būklę. Plaukai neišsausėja, išsaugo savo elastingumą bei nepažeistą struktūrą.
48.84 €
Naujasis PURE šviesinamasis aliejus skirtas natūraliai šviesių plaukų pašviesinimui švelniausiu būdu.
26.84 €
Dėl CRYSTAL CLEAR formulės galima pašviesinti dažytus plaukus iki 3 toninių pakopų, nemodifikuojant (nepakeičiant) spalvos charakterio. Laipsniškas šviesinamasis poveikis atsiskleidžia ant dažytų plaukų per ilgį ir galuose. Maišymo santykis 1:2 (šviesinamasis kremas:oksidantas).
21.12 €
TOTAL BLONDE kreminis aktyvatorius su hialurono rūgštimi, aktyviuoju žvilgesio kompleksu ir ekosertifikuotu peruvinių dumplūnių aliejumi.
8.36 €
Puikiai tinka pašakninės zonos iškėlimui ir fiksacijai, pagerina plaukų elastingumą jų formavimo/stlizavimo metu.
16.50 €
Plaukų šiaušimąsi/pūtimąsi kontroliuojantis glotninamasis balzamas apsaugo juos ir nuo drėgnos aplinkos poveikio. Sumažina plaukų apimtį puikioms tiesių plaukų šukuosenoms.
23.54 €
Šis plaukų modeliavimo kremas pasižymi struktūrizuojamuoju ir tonizuojamuoju poveikiu, todėl suteikia plaukams daugiau apimties ir purumo.
14.74 €
Šis garbanų fluidas akcentuoja natūralią garbanų formą, jas paryškina ir sugrąžina elastingumą. Suteikia žvilgesio ir veikia antistatiškai. Užkerta kelią plaukų pasišiaušimui ir pasipūtimui.
14.96 €
Filters Clear All
Min: 0,00 € Max: 114,00 €
0 114