sevenspikes.themes.common.header.freeshipping.title
English
You have no items in your shopping cart.

Pėdų procedūra su alavijais ir alyvuogių aliejumi

Filters
per page
Grynas atsipalaidavimas pavargusioms, įsitempusioms pėdoms. Švelniai plauna odą ir padaro ją minkštą bei elastingą. Palepinkite savo pavargusias pėdas puikaus aromato vonelėje su veikliųjų medžiagų kompleksu. Suminkština suragėjimus ir trynes, neišsausina odos.
products.pricerangefromvalue 26.90 €
Smulkios alyvuogių kauliukų ir natūralių plaušenių (lufa) dalelės švelniai pašalina suragėjimus bei negyvas odos ląsteles. Idealiai tinka naudoti užbaigiamajam odos išlyginimui po storų raginių sluoksnių šalinimo dildėmis ar obliukais. Tuo pačiu puikus tikrųjų alavijų gelio ir alyvuogių aliejaus derinys padaro odą švelnią lyg aksomas, sureguliuoja drėgmės balansą ir saugo nuo išsausėjimo. Pantenolis ir bisabololis nuramina ir puoselėja sudirgintą odą. Tinka visų tipų odai.
products.pricerangefromvalue 11.90 €
Intensyvi drėkinamoji pavargusių, įsitempusių pėdų priežiūra. Šalto spaudimo alyvuogių aliejus ir vertingasis tikrųjų alavijų (Aloe Vera) ekstraktas pasirūpina maloniai minkšta pėdų oda ir aprūpina ją reikalinga drėgme. Užkerta kelią kulnų įtrūkimams ir odos ragėjimams. Padeda išlaikyti natūralų odos elastingumą. Saugo nuo nutrynimų ir žaizdų. Greitai įsigeria, neriebalina.
products.pricerangefromvalue 10.80 €
Palepinkite savo odą šilko švelnumo prabanga. Smulkaus porėtumo putos aprūpina pavargusias, įsitempusias pėdas drėgme ir itin greitai įsigeria. Šalto spaudimo alyvuogių aliejus ir vertingasis tikrųjų alavijų (Aloe Vera) ekstraktas pasirūpina maloniai minkšta pėdų oda. Dėl malonaus kvapo ir šilkinės konsistencijos šį putų kremą galima naudoti ne tik pėdoms: idealus preparatas po depiliacijos arba po saulės vonių visoms kojoms sudrėkinti. Vaistinių ramunėlių aliejus ir pantenolis padeda nuraminti odą ir saugo nuo uždegimų. Puoselėja pavargusiią, įsitempusią ir sausą odą. Užkerta kelią odos ragėjimams. Padeda išlaikyti natūralų odos elastingumą. Greitai įsigeria, neriebalina.
13.90 €
Šalto spaudimo alyvuogių aliejus ir vertingasis tikrųjų alavijų (Aloe Vera) ekstraktas pasirūpina maloniai minkšta pėdų oda ir aprūpina ją reikalinga drėgme. Efektą galima sustiprinti įvyniojus pėdas į plėvelę. Užkerta kelią kulnų įtrūkimams ir odos ragėjimams. Padeda išlaikyti natūralų odos elastingumą. Sodri ir riebi kaukė naudojama darbui salone ar pedikiūro kabinete.
38.00 €
Šalto spaudimo alyvuogių aliejus ir vertingasis tikrųjų alavijų (Aloe Vera) ekstraktas pasirūpina maloniai minkšta pėdų oda ir aprūpina ją reikalinga drėgme. Dėl gero slydimo šis balzamas yra itin skalsus naudojime ir tinkamas ilgos trukmės masažams. Aprūpina sausą odą reikalinga drėgme. Užkerta kelią kulnų įtrūkimams ir odos ragėjimams. Padeda išlaikyti natūralų odos elastingumą. Tinka visoms masažo technikoms. Sodrus ir riebus balzamas profesionaliam pėdų masažui.
38.80 €