Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje perkantiems už 50 Eur
Lietuvių
Jūsų krepšelyje prekių nėra.

Rankoms

Filters
puslapyje
Ši rankų kaukė praturtinta kolagenu, taukmedžių sviestu, vitaminu E ir 10 augalinių ekstraktų, kurie padeda suminkštinti bei nuraminti net labiausiai išsausėjusių bei šiurkščių, sudiržusių rankų odą. Pakuotės viduje rasite vieną porą pirštinių.
7.90 €
Šis kremas puikiai puoselėja sausą rankų odą su sudėtyje esančiomis vaistinių ramunėlių veikliosiomis medžiagomis. Puoselėjantys lipidiniai komponentai pasirūpina puikia kadien apkrovą patiriančių rankų apsauga. Saugo nuo išsausėjimo ir nuo neigiamų faktorių. Nuramina ir regeneruoja šiurkščią, sausą ir trūkinėjančią rankų odą. Sudėtyje yra priešuždegiminių veikliųjų medžiagų. Greitai įsigeria, nepalieka nemalonaus riebalinio sluoksnio. Padaro rankų odą švelnią ir elastingą. Pasirūpina išpuoselėta rankų išvaizda.
0.00 €
Intensyvi drėkinamoji sausų, pavargusių rankų priežiūra. Ypač šaltuoju metų laiku ar dažnai plaunant rankas joms reikalinga itin veiksminga apsauga bei intensyvi priežiūra. Receptūroje esantys vaistinių ramunėlių ekstraktas, pantenolis ir 5% šlapalo ilgam aprūpina odą drėgme ir apsaugo ją. Rankų oda tampa lygi ir elastinga.
0.00 €
Close