sevenspikes.themes.common.header.freeshipping.title
English
You have no items in your shopping cart.

Kaukės, kremai

Filters
per page
Regeneruoja, išlygina ir uždaro plaukų žvynelius, užkerta kelią plaukų galiukų skilinėjimui bei lūžinėjimui. Su šilko ir hidrolizuotais kviečių, sojų bei migdolų baltymais. Minkština plaukus ir padaro juos lengviau iššukuojamus. Šilko baltymai ir amino rūgštys padeda regeneruoti pažeistus plaukus ir suskilinėjusius, išsišakojusius jų galiukus.
9.00 €
Net 10 TIKRŲ privalumų viename produkte!!! Nenuplaunama purškiama plaukų kaukė yra labai malonaus kvapo, o jos formulė praturtinta keratinu ir hialurono rūgštimi.
13.00 €
Ypač rekomenduojama ilgiems, nepaklusniems, besiveliantiems ir besišiaušiantiems plaukams. Tikrieji alavijai (Aloe Vera), kviečių baltymai ir juodųjų kuminų aliejus aprūpina plaukus optimaliu maistinių medžiagų kokteiliu ir padaro juos švelnius lyg aksomas.
21.89 €
Kaukės formulė pagerina visų tipų plaukų iššukavimą bei paklusnumą. Suteikia plaukams žvilgesio ir minkština, neapsunkindama jų.
23.76 €
EGOBOND – tai pilnas plauko grandis sutvirtinančių produktų, praturtintų KERAVIS™ BOND technologija, asortimentas naudojimui salone ir rezultatų palaikymui namuose. Ši pažangi plaukų stiprinimo sistema apima 7 žingsnius, iš kurių pirmieji trys skirti saloniniam darbui ir kiti keturi – rezultatų palaikymui ir plaukų stiprinimui namuose.
22.66 €
Dažytiems ir šviesintiems plaukams. Pamaitina plaukų pluoštelius ir užkerta kelią kosmetinės spalvos blukimui. Formulė praturtinta Veneto regiono graikinių riešutų ekstraktu pasirūpina plaukų švenumu bei žvilgesiu.
products.pricerangefromvalue 22.00 €
Plaukų struktūrą atkurianti kaukė su fermentuotų ryžių skysčiu ir hialurono rūgštimi pasižymi užpildomuoju efektu. Užkerta kelią plaukų vėlimuisi, drėkina ir stiprina juos, padaro švelnius lyg šilkas ir žvilgančius. FILLER užpildomasis efektas išsausėjusiems, matiniams, pavargusiems plaukams. CUREGO produktų linija su fermentuotų ryžių skysčiu, kuriame gausu antioksidantų, amino rūgščių ir baltymų, rūpinasi gera plaukų sveikata ir žvilgesiu per visą jų ilgį.
products.pricerangefromvalue 24.20 €
Su baltuoju moliu, taukmedžių sviestu ir krakmolo kompleksu. Apsaugo ir regeneruoja galvos odą bei plaukus, intensyviai juos drėkina. Labiausiai tinka vidutinio storumo, dažytiems ar kitaip chemiškai apdorotiems, sausiems, besipučiantiems, nespaklusniems plaukams. BE sufatų, silikonų, parabenų. Draugiška veganams formulė. 96% natūralios kilmės ingredientų. UŽPATENTUOTA TECHNOLOGJA (Patentas PCT/IB2020/051671)
products.pricerangefromvalue 20.90 €
Ypač tinka naudoti, kai galvos oda yra jautri. Su tikraisiais alavijais, nakvišų aliejumi ir kviečių baltymais. Puoselėja plaukus ir nedirgina jautrios galvos odos. Padaro plaukus puikiai iššukuojamus, elastingus ir žvilgančius. BE KVĖPIKLIŲ IR DAŽIKLIŲ.
products.pricerangefromvalue 8.80 €
Su tikraisiais alavijais (Aloe Vera) ir kviečių baltymais. Reguliariai naudojama ši kaukė pasirūpina puikiai sudrėkintais, žvilgančiais plaukais ir jų kosmetinės spalvos patvarumu.
products.pricerangefromvalue 8.36 €
Kaukėje panaudota speciali "ANTI-YELLOW" formulė, kuri veiksmingai neutralizuoja geltonus atspalvius plaukuose ir prisideda prie jų struktūros atkūrimo. Migdolų baltymai, juodųjų kuminų aliejus ir tikrieji alavijai (Aloe Vera) drėkina plaukus ir aprūpina juos būtinaisiais vitaminais bei baltymais, todėl plaukai tampa stipresni.
products.pricerangefromvalue 8.36 €
Drėkinamoji plaukų kaukė, praturtinta fermentuotų ryžių skysčiu, sustiprina ir akcentuoja garbanų bei bangų tekstūrą, užkerta kelią vėlimuisi bei šiaušimuisi, padaro plaukus minkštus, žvilgančius ir elastingus, tačiau jų neapsunkina. CUREGO produktų linija su fermentuotų ryžių skysčiu, kuriame gausu antioksidantų, amino rūgščių ir baltymų, rūpinasi gera plaukų sveikata ir žvilgesiu per visą jų ilgį.
products.pricerangefromvalue 22.00 €
„BOTOKSO“ EFEKTAS. Regeneruojamoji plaukų kaukė su keratinu: amino rūgščių kompleksas giliai įsiskverbia į plaukus ir regeneruoja pažeistas jų zonas. Apsaugo ir stiprina plaukus, kad šie būtų stiprūs, tvirti ir užpildyti.
10.00 €
Rūgštinės pH maitinamoji plaukų kaukė užtvirtina kosmetinę dažytų plaukų spalvą ir padedai jai išlikti sodriai ilgiau; minkština plaukus ir padaro juos švelnius. Kreminė kaukės tekstūra įsiskverbia į plaukų pluoštelius, o tikrųjų vynmedžių lapų ekstraktas apsaugo juos nuo oksidacinės pažaidos. Padaro plaukus švelnius, minkštus, žvilgančius ir paklusnesnius.
14.00 €
Išpainioja susivėlusius plaukus, minkština juos ir padaro švelnius, tačiau neapsunkina. Idealiai tinka normaliems, nepaklusniems, besiveliantiems ir matiniams plaukams. Nepažeidžia plaukų pluoštelių natūralaus balanso, aprūpina juos drėgme ir stiprina struktūrą dėl sudėtyje esančio saldžiųjų migdolų aliejaus ir organinio tikrųjų vynmedžių lapų ekstrakto, kuris veikia kaip antioksidantas.
14.00 €
Intensyvi drėkinamoji plaukų kaukė idealiai tinka sausiems ir išsausėjusiems plaukams: pamaitina ir sudrėkina juos, o taip pat padaro švelnius ir minkštus per visą ilgį. Alyvuogių pienelis pasižymi kaip puikus minkštiklis, atkuria plaukų hidrolipidinioį sluoksnio balansą, tonizuoja jų pluoštelius. Užkerta kelią plaukų šiaušimuisi ir pūtimuisi bei sugrąžina žvilgesį. Organinis tikrųjų vynmedžių lapų ekstraktas pasižymi antioksidaciniu poveikiu, todėl padaro plaukus elastingesnius.
14.00 €
Patikimai neutralizuoja geltonus atspalvius. Žiliems, baltiems ir šviesintiems plaukams.
13.20 €
Su tikrųjų vynmedžų ekstraktu ir augalinės kilmės keratinu. BE parabenų, silikonų ir gyvūninės kilmės ingredientų. Minkštinanti kaukė natūraliai ir chemiškai garbanotiems bei banguotiems plaukams. Veiksmingai išpainioja plaukus ir užkerta kelią jų vėlimuisi, akcentuoja garbanas ir eliminuoja jų pasipūtimą-pasišiaušimą. Formulė praturtinta tikrųjų vynmedžių ekstraktu ir augalinės kilmės keratinu.
14.00 €