sevenspikes.themes.common.header.freeshipping.title
English
You have no items in your shopping cart.

Plaukų formavimas

Filters
per page
Greitai džiūstantis plaukų lakas. Nepalieka likučių plaukuose. Suteikia plaukams laipsnišką fiksaciją, priklausomai nuo to, kiek – mažai ar daug – jo užpurkšite. Lengvai iššukuojamas.
18.04 €
Suteikia plaukams natūralią fiksaciją, nesuklijuodamas jų. Greitai džiūsta, nepalieka likučių ir yra paprastai iššukuojamas. Šis plaukų lakas apsaugo plaukus nuo susigarbanojimo, pasipūtimo bei UV spindulių. Padaro plaukus spindinčius lyg šilkas.
10.89 €
Ypač stiprios fiksacijos plaukų lakas idealiai tinka akcentuotoms šukuosenoms. Greita, stipri ir ilgalaikė fiksacija. Rekomenduojamas darbui scenoje ar specialiuose renginiuose.
14.19 €
Šios švelnios fiksaciijos putos suteikia net ir ilgiems plaukams neįtikėtinos apimties, o šukuosenoms – formą ir struktūrą. Paprasta naudoti. Neapsunkina plaukų. Prieš naudojimą flakonėlį gerai suplakti. Laikyti vertikaliai ir išspausti nedidelį preparato kiekį. Apdoroti drėgnus plaukus ir džiovinant modeliuoti norimą fasoną. Idealiai tinka leisti išdžiūti plaukams natūraliai.
10.89 €
Ilgalaikė fiksacija, bet švelnus ir elastingas efektas.
13.20 €
Suteikia plaukams daugiau apimties, ypač puikiai tinka plaukų pašakninės dalies pakėlimui. Specialus antgalis leidžia preparato užtepti tiksliai ant plaukų šaknų. Idealiai tinka džiovinant plaukus fenu.
12.10 €
Visiškai nauja gelio formulė ypač stipriai fiksacijai. Puikiai tinka „skulptūrinėms“ šukuosenoms ir itin stipriems efektams. Nepalieka likučių plaukuose. Suteikia plaukams nuostabų „šlapią“ efektą.
13.20 €
Idealiai tinka garbanotiems, pasipūtusiems, pasišiaušusiems plaukams. Suteikia jiems ilgalaikio poveikio tiesių plaukų efektą. Plaukai tampa minkšti ir švelnūs kaip šilkas ir nuostabiai spindintys. Apsaugo nuo susigarbanojimo bei pasipūtimo drėgnomis aplinkos sąlygomis.
11.88 €
Visiškai nauja kremo formulė suformuoja gražias ir elastingas garbanas. Drėkina plaukus ir suteikia šukuosenoms „lengvumo“ efektą.
12.76 €
Ypač stiprios fiksacijos plaukų pasta atskirų sruogų arba visų šukuosenų formavimui. Plaukai išlieka minkšti. Stiprus matinis efektas.
15.40 €
Vidutiniškai stiprios fiksacijos plaukų pasta su žvilgesio efektu. Formuoja ir fiksuoja plaukų apimtis. Sušildyti pastą tarp delnų ir tepti ant sausų plaukų, formuojant sruogą po sruogos pagal norimą fasoną.
15.40 €
Naujoviškas ir ypatingas neišskalaujamas plaukų pienelis. Akimirksniu suteikia plaukams daugiau žvilgesio ir apsaugo nuo žalingo fenų ar tiesinamųjų žnyplių karščio poveikio, o taip pat UV spindulių ir atmosferos teršalų. Drėkina plaukus ir suteikia jiems lengvą fiksaciją. Suteikia plaukams apimties, padeda išsaugoti šukuoseną ilgesnį laiką. Plaukai išlieka lengvai iššukuojami. Pasižymi antistatiniu poveikiu. Specialus „snapelis“ leidžia išpurkšti pienelį ypač smulkiai, kad šis optimaliai ir tolygiai pasiskirstytų visuose plaukuose.
15.62 €
„Ekstremalių“ garbanų formavimui bei modeliavimui, su žvilgesio efektu.
14.52 €
Plaukų modeliavimo ir apimties purškalas.
16.28 €
Suteikia plaukams fiksaciją bei apimties nuo šaknų iki galiukų. Dėl specialaus purkštuko produktą galima užpurkšti tiksliai ant reikiamų vietų: jei reikia apimties efekto, purkškite ant pašakninės plaukų dalies, o jei reikia natūralios ir minkštos fiksacijos – per visą ilgį ir ant galų. Optimaliai drėkina plaukus ir padaros juos žvilgius bei elastingus.
12.76 €
Suteikia plaukams žvilgesio, neapsunkindamas jų. Apsaugo nuo pūtimosi drėgnos aplinkos sąlygomis.
15.40 €
Suteikia plaukams žvilgesio ir šilkinio švelnumo efektą. Užkerta kelią galiukų skilinėjimui ir apsaugo nuo drėgnos aplinkos poveikio. Padaro plaukus paklusnius, lengvai iššukuojamus ir veikia antistatiškai.
13.75 €
Suteikia plaukams nuostabaus žvilgesio. Apsaugo nuo karščio žalos fenuojant, UV spindulių ir neigiamos aplinkos veiksnių. Padeda išlaikyti sveiką plaukų struktūrą. Gali būti naudojamas tiek šlapiems, tiek sausiems plaukams.
10.89 €
Idealiai tinka stipriems ir ekstremaliems plaukų stilizavimo efektams. Greitai džiūsta, nepalieka likučių.
9.68 €
Plaukų lakas su ličių ekstraktu ir pantenoliu. Natūrali fiksacija nevaržančiai, maloniai savijautai. CRYSTAL - antrasis C:EHKO STYLE serijos fiksacijos lygis. Klasikinės receptūros čia susijungia su skaidriomis it krištolas inovacijomis.
12.76 €