sevenspikes.themes.common.header.freeshipping.title
English
You have no items in your shopping cart.

Normaliai pėdų odai

Filters
per page
Aukščiausios kokybės balzamas su azulenu skirtas kasdienei pėdų priežiūrai. Atgaivina pavargusias, įsitempusias pėdas. Sumažina raginio sluoksnio formavimąsi, užkerta kelią kulnų trūkinėjimui ir odos šiurkštumui. Padaro odą elastingą ir minkštą, saugo nuo žaizdų atsiradimo. Malšina niežulį, skatina žaizdų gijimą.
products.pricerangefromvalue 9.90 €
Smulkūs sumaltų abrikosų kauliukų grūdeliai saugiai, bet veiksmingai pašalina negyvas odos ląsteles. Išvalo ir išlygina odą. Švelnus masažas suaktyvina kraujotaką, atgaivina ir paruošia odą paskui naudojamų produktų įsisavinimui. Sudėtyje yra priešuždegiminių veikliųjų medžiagų. Galima naudoti visam kūnui.
products.pricerangefromvalue 11.90 €
Vonelė valo, puoselėja ir atgaivina pavargusias, įsitempusias pėdas. Taip pat dezodoruoja, dezinfekuoja ir dėl sudėtyje esančios undecileno rūgšties priešgrybelinio poveikio puikiai tinka pėdų grybelio profilaktikai. Iš kokosų išgautos kokosų rūgšties lipidinės substancijos padaro odą glotnią ir elastingą. Idealiai paruošia pėdų odą pedikiūro procedūrai bei kitų pėdų priežiūros produktų naudojimui. Užkerta kelią nemalonaus kojų kvapo atsiradimui. Saugo odą nuo išsausėjimo. Putoja.
products.pricerangefromvalue 19.90 €
Atpalaiduojantis preparatas tobulai pėdų higienai. Atgaivina pavargusias, įsitempusias pėdas, saugiai valo ir puoselėja jų odą, pernelyg nesuminkštindamas jos, neišdžiovina, nuramina ir saugo nuo uždegimų. Nesmarkiai putoja. Tinka naudoti ir burbulinėse vonelėse.
products.pricerangefromvalue 8.90 €