sevenspikes.themes.common.header.freeshipping.title
English
You have no items in your shopping cart.

Kaukės, kremai

Filters
per page
Regeneruoja, išlygina ir uždaro plaukų žvynelius, užkerta kelią plaukų galiukų skilinėjimui bei lūžinėjimui. Su šilko ir hidrolizuotais kviečių, sojų bei migdolų baltymais. Minkština plaukus ir padaro juos lengviau iššukuojamus. Šilko baltymai ir amino rūgštys padeda regeneruoti pažeistus plaukus ir suskilinėjusius, išsišakojusius jų galiukus.
9.00 €
Net 10 TIKRŲ privalumų viename produkte!!! Nenuplaunama purškiama plaukų kaukė yra labai malonaus kvapo, o jos formulė praturtinta keratinu ir hialurono rūgštimi.
13.00 €
Ypač rekomenduojama ilgiems, nepaklusniems, besiveliantiems ir besišiaušiantiems plaukams. Tikrieji alavijai (Aloe Vera), kviečių baltymai ir juodųjų kuminų aliejus aprūpina plaukus optimaliu maistinių medžiagų kokteiliu ir padaro juos švelnius lyg aksomas.
21.89 €
Kaukės formulė pagerina visų tipų plaukų iššukavimą bei paklusnumą. Suteikia plaukams žvilgesio ir minkština, neapsunkindama jų.
23.76 €
15.00 €
EGOBOND – tai pilnas plauko grandis sutvirtinančių produktų, praturtintų KERAVIS™ BOND technologija, asortimentas naudojimui salone ir rezultatų palaikymui namuose. Ši pažangi plaukų stiprinimo sistema apima 7 žingsnius, iš kurių pirmieji trys skirti saloniniam darbui ir kiti keturi – rezultatų palaikymui ir plaukų stiprinimui namuose.
22.00 €
Dažytiems ir šviesintiems plaukams. Pamaitina plaukų pluoštelius ir užkerta kelią kosmetinės spalvos blukimui. Formulė praturtinta Veneto regiono graikinių riešutų ekstraktu pasirūpina plaukų švenumu bei žvilgesiu.
products.pricerangefromvalue 22.00 €
Plaukų struktūrą atkurianti kaukė su fermentuotų ryžių skysčiu ir hialurono rūgštimi pasižymi užpildomuoju efektu. Užkerta kelią plaukų vėlimuisi, drėkina ir stiprina juos, padaro švelnius lyg šilkas ir žvilgančius. FILLER užpildomasis efektas išsausėjusiems, matiniams, pavargusiems plaukams. CUREGO produktų linija su fermentuotų ryžių skysčiu, kuriame gausu antioksidantų, amino rūgščių ir baltymų, rūpinasi gera plaukų sveikata ir žvilgesiu per visą jų ilgį.
products.pricerangefromvalue 24.20 €
Su baltuoju moliu, taukmedžių sviestu ir krakmolo kompleksu. Apsaugo ir regeneruoja galvos odą bei plaukus, intensyviai juos drėkina. Labiausiai tinka vidutinio storumo, dažytiems ar kitaip chemiškai apdorotiems, sausiems, besipučiantiems, nespaklusniems plaukams. BE sufatų, silikonų, parabenų. Draugiška veganams formulė. 96% natūralios kilmės ingredientų. UŽPATENTUOTA TECHNOLOGJA (Patentas PCT/IB2020/051671)
products.pricerangefromvalue 20.24 €
Ypač tinka naudoti, kai galvos oda yra jautri. Su tikraisiais alavijais, nakvišų aliejumi ir kviečių baltymais. Puoselėja plaukus ir nedirgina jautrios galvos odos. Padaro plaukus puikiai iššukuojamus, elastingus ir žvilgančius. BE KVĖPIKLIŲ IR DAŽIKLIŲ.
products.pricerangefromvalue 8.80 €
Su tikraisiais alavijais (Aloe Vera) ir kviečių baltymais. Reguliariai naudojama ši kaukė pasirūpina puikiai sudrėkintais, žvilgančiais plaukais ir jų kosmetinės spalvos patvarumu.
products.pricerangefromvalue 8.36 €
Kaukėje panaudota speciali "ANTI-YELLOW" formulė, kuri veiksmingai neutralizuoja geltonus atspalvius plaukuose ir prisideda prie jų struktūros atkūrimo. Migdolų baltymai, juodųjų kuminų aliejus ir tikrieji alavijai (Aloe Vera) drėkina plaukus ir aprūpina juos būtinaisiais vitaminais bei baltymais, todėl plaukai tampa stipresni.
products.pricerangefromvalue 8.36 €
Drėkinamoji plaukų kaukė, praturtinta fermentuotų ryžių skysčiu, sustiprina ir akcentuoja garbanų bei bangų tekstūrą, užkerta kelią vėlimuisi bei šiaušimuisi, padaro plaukus minkštus, žvilgančius ir elastingus, tačiau jų neapsunkina. CUREGO produktų linija su fermentuotų ryžių skysčiu, kuriame gausu antioksidantų, amino rūgščių ir baltymų, rūpinasi gera plaukų sveikata ir žvilgesiu per visą jų ilgį.
products.pricerangefromvalue 22.00 €